NAGRADNA IGRA

Čestitamo za osvojenu e-knjigu!!!

Povezani sadržaj:

bullet  Ljutnja je otrov

!!!Važno: Ova je nagrada samo za one koji su je zaslužili.
Molimo ne prosljeđivati ovu stranicu i njezin sadržaj onima koji to nisu zaslužili zalaganjem za ostvarenje misije Životne škole.

Ako želiš da drugi dobiju ovu nagradu molimo te da im proslijediš link na povezani članak pa da tako dobiju priliku zaslužiti ovu nagradu. Ne želimo podržavati mentalitet u kojem ljudi misle da mogu dobivati bez da išta daju, jer to se kosi s prirodnim zakonom koji određuje da žanjemo samo ono što sijemo – bez sijenja nema žetve. Potrebno je živjeti u skladu s prirodnim zakonima a ne protiv njih ako želimo ostvariti blagostanje.
Hvala na razumijevanju i podršci! I ugodno čitanje!

Klikni na knjigu za preuzimanje

Drugi izvor »

Prijavi ako koji link ne radi ili ako e-knjiga nije više dostupna - kontakt »

Napomena: Ako neki linkovi više ne funkcioniraju, o čemu se radi. Znate vjerojatno da je ilegalno ugrožavati nečija autorska prava, ali nije ilegalno poklanjati. Mi nemamo autorska prava na sve te knjige pa tako ni  prava da sve te knjige držimo na svom serveru, nego smo sve te knjige pronašli na drugim portalima/serverima i onda legalno pružili link svojim korisnicima gdje mogu preuzeti te knjige. No događa se da ti tuđi portali iz ovih ili onih razloga maknu knjige sa svog portala ili ne produže vlasništvo domene svoje web stranice. Zato se događa da neki linkovi više ne funkcioniraju. U vrijeme kad smo mi objavili članak s ovom nagradom svi su linkovi savršeno funkcionirali i neko vrijeme nakon toga. Zato je preporučljivo primati naš e-magazin (biti na našoj mailing-listi) i primati obavijesti za najnovije članke i e-knjige te si tako uvijek osigurati e-knjige na vrijeme.

Mi smo ove nagrade uveli ne za svoje dobro, već za dobro čitatelja kako bi vas potakli da stvarno proučite povezanu temu, jer smo uvjereni da ako inspirirani člankom budete živjeli onako kako tamo piše, doživjet ćete mnoge blagodati. Želja nam je da svi naši korisnici ostvare blagostanje.

Kultivirajte vrline kupovanjem knjiga!
Naše nagrade nisu zamišljene da ugrožavaju autorska prava nego da potaknu ljude da kupe dotične knjige uvidom u digitalnu verziju koja daje uvid vrijedi li ili ne knjigu kupiti. Ne budite škrti, odnosno kultivirajte vrline zahvalnosti, velikodušnosti i nesebičnosti pa podržite autore svojim skromnim doprinosom kupnjom knjige jer nije primjereno uzimati od autora (i bilo koga drugog) a ništa davati zauzvrat. Škrtost je jedna od najvećih mana koje sprječavaju financijsko blagostanje pa ako želite imati financijsku slobodu preporuka je da ne škrtarite nego da lijepo platite svima od kojih nešto dobivate, ili se barem u istoj mjeri revanširate (naglasak na „u istoj mjeri“). Jedino se davanjem dobiva, a ako ništa ne dajete, nećete ništa ni dobiti.

Djelotvornost pročitanog/naučenog u životu ovisi o principu "primanje-davanje"
Izvadak iz članaka o Ispunjavanju želja i Indeksu podučljivosti – segment pod c) Blokade protoka energije:

Ako samo uzimaš od nekog, a ništa ne daješ, to znači da energija između vas ne protječe, što stvara disbalans i sprječava te da imaš koristi od onog što primaš.
Prema tome, recimo, ako autorima knjiga koje čitaš nisi ništa dao/dala zauzvrat, njihovo znanje neće ti donijeti značajne koristi. Ako ti neki autor nešto daje, a ti ne uzvraćaš istom mjerom, time zadržavaš danu energiju za sebe umjesto da je pustiš da protječe. Mnogi ljudi dolaze besplatno do knjiga i drugih izvora znanja na internetu, a ne oduže se izvoru tog znanja (autoru ili učitelju) i stoga energetskim blokiranjem spriječe okorištavanje tim znanjem

Recimo, jako je puno ljudi pročitalo knjigu "Misli i postani bogat" i dok su se jako puno njih primjenjujući znanje izneseno u knjizi jako obogatili, većina se ljudi ipak nije. Jesi li se ikad pitao/la zašto je to tako i zašto osobno nemaš nikakve značajne koristi od svih poučnih knjiga i članaka koje si dosad pročitao/la? Da bi to shvatio/la upoznaj se bolje s univerzalnim zakonitostima pa ćeš se uvjeriti da je razlog tvom neoplođivanju znanja taj što želiš ubirati plodove od znanja a da ništa ne posiješ

Ako se ne odužiš, odnosno ne uzvratiš i ne zahvališ onima koji ti pomažu i/ili ti nešto daju, to ujedno ukazuje na neke mane koje kultiviraš i kojih se obavezno trebaš osloboditi ako želiš ostvariti blagostanje - mane kao što su: nezahvalnost, škrtost, strah od oskudice, sebičnost, pesimističnost, skeptičnost ili druge. Nedavanje uzrokuje neprimanje (nemanje koristi od primljenog). Osim toga, kad radije uzimaš nego daješ, odnosno kad ne daješ svima onima koji ti pomažu, time afirmiraš da navodno nemaš dovoljno da daješ. Tim afirmiranjem nemanja, odnosno oskudice, po zakonu privlačenja privlačiš daljnje nemanje i oskudicu pa ti pruženo znanje bez kultiviranja vrlina neće puno pomoći.